20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

ТОНКОПЛІВКОВІ ФОТОВОЛЬТАЖНІ МОДУЛІ (THIN FILM TECHNOLOGY)

ТОНКОПЛІВКОВІ ФОТОВОЛЬТАЖНІ МОДУЛІ (THIN FILM TECHNOLOGY)

Сонячна енергетика - одна з найперспективніших і динамічних частин області поновлюваних джерел енергії. Технології не стояти на місці, і альтернативна енергетика завойовує все більше прихильників. Основну нішу сьогоднішніх продажів на ринку України займають полікристалічні і монокристалічні сонячні батареї, альо, якщо ж говорити про майбутнє, то найбільш перспективним пристроєм вважаються тонкоплівкові (аморфні) сонячні панелі!
Тонкоплівкові фотовольтаїки модулі (ThinFilmTechnology) є найбільш продуктивними сонячними батареями з доступних в Україні - їх ККД близько 25%. Головна перевага цих панелей - це вироблення енергії при розсіяному сонячному світлі і в похмуру погоду. Такі панелі можуть використовуватися для побутових потреб і легко інтегруватися в екстер'єр будівель. Завдяки сучасній технології виробництва, і відсутності металевих частин пропоновані панелі важать в 2 рази менше, ніж стандартні фотомодулі.
Побудова сонячних станцій на базі Тонкоплівкових фотовольтажних модулів дозволяє досягти максимального ефекту! При порівнянні з моно - або полікристалічний модулями продуктивність станції побудованої на основі ThinFilmTechnology збільшується на 30% і 50% відповідно. Основна причина такої високої продуктивності ThinFilmTechnology криється в передової технології і технічних характеристиках.

На сьогоднішній день все більше людей користуються новітніми розробками, що дозволяють знайті автономність без втрати комфорту. Сонячні батареї є дійсно ефективним джерелом електроенергії при відповідних умовах! Саме тому фахівці компанії "Solar Lab" готові забезпечити повним сервісом будівництва та обслуговуванням об'єктів сонячної електрогенерації, включаючи технічні, фінансові, і формальні аспекти.

Для детальної консультації чекаємо Вас за адресою:
📍р. Херсон, Миколаївське шосе, 5 км
Або телефонуйте:
📱 +38 (050) 108 40 90
📱 +38 (098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner