20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ SUNPOWER?

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ SUNPOWER?

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ SUNPOWER?

СВІТОВИЙ БРЕНД (США, TIER 1)

8 з 10 найбільших американських корпорацій, що інвестують у сонячну енергетику, вибирають SunPower (Apple, Microsoft, Walmart, Target та інші). SunPower займає 1-е місце з продажів у США, як на ринку приватних, так і комерційних станцій (U. S. Energy Information Administration, 2019). Компанія SunPower - є одним з безумовних світових лідерів серед виробників сонячних батарей. Компанія була створена в Кремнієвій долині у квітні 1985 року доктором Річардом Свонсоном (Dr. Richard Swanson), а у 2011 році році увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі), і з того часу є його дочірньою структурою.

ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ

SunPower - це вибір все більшої кількості домовласників і підприємств по всьму світу. І це не дивно, адже з моменту заснування, SunPower є лідером в області глобальних сонячних інновацій. У порівнянні з аналогами, сонячні панелі SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки найефективнішим і сучасним технологіям.

Наприклад, стандартні моно - або полікристалічні сонячні елементи модулів інших компаній, зазвичай, дуже крихкі й не мають кута вигину. Елементи Sunpower більш гнучкі, вони не ламаються, і навіть зламаний елемент Sunpower продовжує працювати без втрати потужності. Значуща унікальність сонячних модулів SunPower полягає в тому, що паяні мідні стрічки замінені гнучкими з'єднання єднаннями, а елементи в них з'єднання єднані паралельно, на противагу послідовному з'єднання єднанню. Це, у свою чергу, дає більшу ефективність вироблення електроенергії коли на модулі тінь, сміття або бруд. Більш низька пікова робоча температура елементу збільшує термін життя модуля, а матеріали, з яких він зроблений, запобігають PID (potential induced degradation), і захищають від зниження потужності, що викликається вологістю.

СОЦІАЛЬНА ТА ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

SunPower займає перше місце в рейтингу соціальної та екологічної відповідальності (SVTC), серед 35 провідних виробників сонячних панелей. Компанії оцінюються за такими параметрами як: обсяг парникових газів; забруднення навколишнього середовища; рівень переробки, конфліктні мінерали та хімічні речовини; дотримання прав працівників, їх здоров'я і безпеку, а також з багатьох інших. Покупець може бути впевнений, що вклав гроші в продукцію, вироблену відповідно до стандартів сталого розвитку.

ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОТРЕБ

Компанія SunPower розробила власні інтегровані енергосистеми: SunPower Equinox - для приватних домогосподарств, SunPower Helix - для встановлення на даху комерційних будівель і SunPower Oasis Solar Power Plant - для промислових сонячних електростанцій. У поєднані з високоінтелектуальним програмним забезпеченням, ці системи гарантують високу продуктивність сонячних панелей і є одними з найбільш ефективних і надійних у світі технологій. Перевагою також є низькі витрати на установку, простота монтажу і зручність в обслуговуванні.

 

 


https://mbidevelop.com/images/main/sp1.png

ЕФЕКТИВНІСТЬ: СВІТОВИЙ РЕКОРД

Найвища ефективність серед модулів, що виробляються серійно:
22.7% серія X22, 20.4% серія E20, 19.4% серія P19.

НАДІЙНІСТЬ: КРАЩА В СВІТІ

0.00005% повернень, модулі стійкі до коливання температури, вітру, вологості, граду та інших ушкоджень (№1 за версією PVTech Power та DNV GL). Найвищу якість гарантують кращі міжнародні стандарти та експерти: TÜV Rheinland, UL Certification, CSA Certification, ISO 9001:2015 та інші.

ЗАТІНЕННЯ

Завдяки інноваційній технології досягається 90% генерації, навіть при затіненні на 10 см в нижній частині панелі.

СВІТОВИЙ БРЕНД (США, TIER 1) – ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ

Одна з найбільш інноваційних і відомих у світі компаній. SunPower № 1 в галузі за рівнем R&D, має понад 1000 патентів, а також № 1 з продажу в США. 8 з 10 найбільших американських корпорацій, що інвестують у сонячну енергетику, вибирають SunPower (Apple, Microsoft, Walmart, Target та інші). Компанія заснована у 1985 в Кремнієвій долині і є одним з лідерів у своїй галузі.

ГАРАНТІЯ: НАЙКРАЩА В ГАЛУЗІ

25 років на продукцію, незалежно від дефекту.
25 років на потужність: 92% для серії E та X; 82,6 - 87% для серії P.

ДЕГРАДАЦІЯ: НАЙМЕНША В ГАЛУЗІ

Рекордно низька щорічна деградація. Панелі SunPower деградують на 70% менше за інші панелі, у середньому 0.2% на рік (NREL 2018).

ТЕМПЕРАТУРНИЙ КОЕФІЦІЄНТ

Температурний коефіцієнт один з кращих в галузі: -0.29% на °C для серії X, -0.35% для серії E, -0.36% для серії P.

НАЙЕКОЛОГІЧНІШІ У СВІТІ

У рейтингу соціальної та екологічної відповідальності SVTC (коаліція сонячної токсичності Кремнієвої долини), SunPower щорічно займає 1 місце серед 35 провідних виробників сонячних панелей.


Основні переваги Серії Р17 / P19 у порівнянні із звичайними модулями ТОП-10 світових виробників

1. Збільшення генерації електроенергії завдяки відмінним температурним характеристикам, у середньому на 5-6%.

2. Наднизька деградація, менше ніж у 5 разів.

3. Найкраща надійність та кількаразове перевищення основних норм згідно IEC стандартів якості, у середньому у 3-6 разів.

4. Збільшена активна зона сонячного елементу та ККД модуля завдяки відсутності з'єднання єднувальних стрічок на лицьовій поверхні.

5. Унікальна конструкція з'єднання єднання сонячних елементів між собою у нахлист, за типом черепиці, забезпечує гнучке, надійне та багатоточкове електричне з'єднання єднання.

6. Паралельна схема архітектури, дає кращий перерозподіл струму при частковому затіненні.

7. Захищеність тонких трафаретно-друкованих металевих ліній сонячного елементу від корозії завдяки спеціально розробленому інкапсулянту (герметику).

8. Відсутність поодиноких точок відмови завдяки унікальній черепичній конструкції з'єднання єднання (багатоточкова структура).

9. Відсутність паяних стрічок на лицьовій стороні, які є однією з найбільших причин відмов у звичайних модулях.

10. Черепична структура з'єднання єднання сонячних елементів формує міцну єдину сітку яка обмежує створення та розповсюдження будь-яких мікротріщин і пом'якшення внутрішньої герметизації, що виключає потенційно можливі втрати потужності від цього.

11. Низький опір завдяки багатоточковій структурі з'єднання єднання та відсутності паяних стрічок.

 

КРАЩИЙ З КРАЩИХ

У 2017 та 2018 роках компанією DNV GL проведено порівняльне дослідження надійності сонячних модулів від кращих світових виробників. Сонячні модулі серії Performance P17 та P19, компанії SunPower, отримали найвищу можливу оцінку у всіх п'яти категоріях:

  1. 1) TC (thermal cycling) - тепловий цикл нагріву модуля від -40°С до +85°С за 6 годин.
  2. 2) DH (damp heat) - випробування нагріванням у вологому середовищі 85% вологості та 85°С.
  3. 3) HF (humidity-freeze) - конденсація вологи.
  4. 4) DML (dynamic mechanical load) - динамічно-механічне навантаження.
  5. 5) PID (potential induced degradation) - потенційно-індукована деградація.

 

Інші учасники тестів: Jinko Solar, Hanwha Q CELLS, Seraphim, LONGi, Talesun, Trina Solar, Astronergy, BYD, Kyocera, Silfab, Flextronics, Solaria, Vikram, GCL, NSP, SolarWorld, Yingli, REC, Hyundai, S-Energy, SunSpark.

 Замовити та купити сонячні батареї SunPower можна в нашому магазині та за телефонами: 0501084090 та 0980084090

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner