20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Нагрів води за допомогою сонячних батарей і Fronius Ohmpilot

Нагрів води за допомогою сонячних батарей і Fronius Ohmpilot

Пристрій Fronius Ohmpilot служить для перенаправлення надлишків сонячної енергії на нагрів води або опалення будинку. Завдяки безступінчастому управління потужністю навантаження від 0 до 9 кВт вся сонячна енергія, вироблювана домашньої сонячною електростанцією, використовується максимально ефективно. Fronius OhmPilot в основному застосовується для нагріву гарячої води або теплоаккумуляторного бака системи опалення, проте також може застосовуватися в інфрачервоному опаленні або з електричними конвекторами. Завдяки цьому з квітня по жовтень можна отримувати гарячу воду повністю за рахунок сонячної енергії. В результаті отримуємо максимальне самозабезпечення енергією, зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу і відсутність навантаження на опалювальну систему будинку в літній період.

 

ПЕРЕВАГИ
Оптимальне використання надлишків сонячної енергії безпосередньо в будинку / Плавне керування потужністю від 0 до 9 кВт / Можливість підключення до 2 Тенів / Проста установка і запуск / Можливість простої інтеграції в існуючу домашню сонячну електростанцію, де вже є нагрівальні елементи / Підходить для одно - або трифазних резистивних навантажень / Тиристори не використовуються – Fronius OhmPilot не чинить негативного впливу на мережу та не створює перешкод / Повністю інтегроване рішення: інвертор і пристрій керування навантаженнями від одного прозиводителя.

 

Щоб втілити в життя ідею про 24-годинний сонячній енергетиці, ми повинні всі разом оптимально використовувати енергію, домагаючись синергії, впроваджувати такі максимально ефективні енергосистеми, які не дозволять ігнорувати поновлювані джерела енергії . Існує величезний потенціал у поєднанні таких секторів, як електроенергетика, теплоенергетика та транспорт. / Досі енергетична революція в основному виявлялася в секторі електроенергетики. Теплоенергетика транспорт і раніше базуються на викопних вуглеводнів - нафти, вугілля і газ. / Завдяки інтенсивному розвитку електротранспорту, нафту як паливо швидко витісняється електрикою. Застосування електрики від дешевшають сонячних панелей також починає відіграє все більшу роль у виробленні тепла.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner