20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Розумний лічильник Fronius Smart Meter

Розумний лічильник Fronius Smart Meter

 

Smart meter - це електричний лічильник, який показує, скільки енергії ви використовуєте. Якщо сонячна електростанція виробляє електроенергію більше, ніж необхідно для внутрішнього споживання, він знижує вироблення електроенергії через інвертор, таким чином надлишки електроенергії не надходять у загальну мережу, і не порушують її баланс.
Часто потрібно, щоб створювана сонячною електростанцією енергія не потрапляла в магістральну мережу, ця функція називається 0% Feed in Mode (нуль експорту). Це може бути виконано за допомогою Fronius Smart Meter - трифазного пристрої контролю і підрахунку електроенергії, що вказує напрямок потоку.
Fronius Smart Meter - двонаправлений цифровий лічильник електроенергії зі швидкісним обміном даних через інтерфейс Modbus RTU, даний лічильник використовується додатково до електролічильника, встановленим вашої енергопостачальною організацією. Інтелектуальний лічильник Fronius забезпечує скоординоване управління різними потоками енергії і оптимізує загальне управління енергоспоживанням. Він ідеально підходить для використання з інверторами Fronius Symo, Fronius Symo Hybrid, Fronius Galvo, Fronius Primo і Fronius Eco, а також з Fronius Datamanager 2.0
Управління електроенергією ще ніколи не було таким простим і зручним, так як Fronius Smart Meter є чіткий огляд енергоспоживання в будинку. При роботі лічильник завантажує дані на сайт Fronius Solar.web, і ви в будь-який час можете подивитися статистику енергоспоживання і розподілу потоків енергії і вивантажити її у зручному для вас форматі.

У компанії «Solar Lab» ви можете придбати не тільки станцію під ключ, але і окремо замовити обладнання!
Для детальної консультації чекаємо Вас за адресою:
📍р. Херсон, Миколаївське шосе, 5 км
Або телефонуйте за телефоном:
📱 +38(050) 108 40 90
📱 +38(098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner