20 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380501084090
+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Унікальний гібридний інвертор Fronius GEN24 Plus з інтегрованим резервним живленням

Унікальний гібридний інвертор Fronius GEN24 Plus з інтегрованим резервним живленням

Новий гібридний інвертор Fronius Symo серії GEN24 Plus з категорією потужності від 6 до 10 кВт є універсальним рішенням для трифазних житлових приміщень, який забезпечує найвищу ступінь надійності електропостачання.

Завдяки варіантам аварійного живлення в залежності від потреби, які можуть працювати з батареєю або без неї, Fronius Symo GEN24 Plus забезпечує найвищу ступінь надійності електропостачання для домашнього сектора.

Це універсальний гібридний інвертор з вбудованим резервним живленням (PV POINT basic grid backup), автоматично активується при відключенні мережі і дозволяє, без допомоги акумуляторів, постачати електроенергію однофазні навантаження потужністю до 3 кВт. А підключивши до станції акумуляторні батареї ві зможете забезпечити аварійним живленням все домашнє господарство (Full backup).

Інвертор Fronius GEN24 Plus має функцію активного охолодження. Високі температури навколишнього середовища безпосередньо впливають на продуктивність і термін служби фотоелектричної системи. Вісь чому Fronius робить ставку на технологію активного охолодження, яка підтримує постійну низьку температуру силової електроніки інвертора. Завдяки даній функції у інвертора:

- більш тривалий термін служби;

- висока продуктивність;

- низькі витрати на обслуговування.

За допомогою зрозумілого онлайн-порталу FRONIUS SOLAR.WEB, ви можете легко і зручно контролювати, аналізувати роботу сонячної електростанції. Це інформує вас про всі аспекти вашої фотоелектричної системи, дозволяє оптимізувати власне споживання і значно економити.

Інвертор завжди налаштовується на цільове значення, встановленого на розумному лічильнику. Цільове значення-0 Вт в точці подачі максимізує власне споживання енергії і має нульову подачу в електромережу. Вся сонячна енергія буде використана на потреби будинку. Коли акумулятор наповниться, інвертор зменшіть свою вихідну потужність і локальну потреба в енергії, щоб уникнути подачі в електромережу.

GEN 24 Plus відрізняється легким і компактним дизайном, активної концепцією охолодження, а також швидкою і простою установки і введенням в експлуатацію. Інвертор складається з трьох основних частин: кришки корпусу, інвертора і кріплення. Fronius створив спеціальні стопорні гвинти, завдяки яким можна дуже швидко і безпечно відкрити і закрити інвертор.

Fronius Symo GEN24 Plus - ідеальний гібридний інвертор для приватних будинків, він завжди буде правильним є вибором - як для нових систем, так і для модернізації та розширення існуючих сонячних електростанцій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner