20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Плюси і мінуси установки сонячних батарей в приватному будинку

Плюси і мінуси установки сонячних батарей в приватному будинку

Після підвищення тарифів на електроенергію та надання фінансового тиску на домогосподарства, багато людей шукають альтернативні варіанти в спробі знизити споживання електроенергії в домашніх умовах. Все більше домогосподарств і бізнесів розглядає актуальність встановлення сонячних батарей в приватному будинку.

Сонячне світло – один з найпоширеніших і вільно доступний енергетичний ресурс нашої планети. Кількість сонячної енергії, яка досягає поверхні Землі за одну годину, перевищує загальні потреби планети енергії за цілий рік. Хоча це звучить як ідеальний поновлюване джерело енергії, кількість сонячної енергії, яке ми можемо використовувати, варіюється в залежності від часу доби і сезону року, а також географічного положення.

В Україні сонячна енергія стає все більш популярним способом доповнити споживання енергії. Щоб допомогти вам прийняти обгрунтоване рішення, давайте розглянемо деякі плюси і мінуси сонячних батарей для будинку. 9 найбільш важливих пунктів, які потрібно врахувати.

Переваги сонячної енергії

  1. Серед усіх переваг сонячних панелей найбільш важливим є те, що сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії.
  2. Знижує рахунки за електрику. Оскільки ви будете задовольняти частину своїх потреб в енергії за рахунок електроенергії, виробленої вашої сонячною системою, ваші рахунки за електроенергію зменшаться. Скільки ви заощадите на рахунку, буде залежати від розміру сонячної системи і вашого споживання електроенергії.
  3. Можливість продавати надлишки електроенергії державі за «зеленим» тарифом і заробляти на цьому близько 7000$ в рік.
  4. Низькі витрати на обслуговування.
  5. Технології в сонячній енергетиці постійно розвиваються, і в майбутньому їх удосконалення будуть посилюватися. Інновації можуть потенційно підвищити ефективність сонячних панелей і подвоїти або навіть потроїти електричну потужність сонячних енергетичних систем.

До недоліків можна віднести:
  1. Досить висока первісна вартість покупки сонячної системи. Це включає в себе оплату сонячних панелей, інвертора, акумуляторів, проводки і установки. Тим не менш, сонячні технології постійно розвиваються, тому можна з упевненістю припустити, що в майбутньому ціни будуть знижуватися.
  2. Залежність від погодних умов. Ефективність вироблення електростанції залежить від інтенсивності сонячного світла. Чим краще освітленість, тим більше потужності буде вироблено Вашою системою. Відповідно погодні та кліматичні умови – не менш вагомий фактор, що впливає на продуктивність.
  3. Высокая стоимость аккумуляторных батарей и необходимость их замены в дальнейшем. Если Вы не планируете продавать электроэнергию по зеленому тарифу ее можно хранить в аккумуляторных батареях. Эти аккумуляторы, используемые в солнечных системах, не подключенных к сети, можно заряжать в течение дня, чтобы энергия использовалась ночью. Это хорошее решение для использования солнечной энергии в течение всего дня, но оно также довольно дорогое. В большинстве случаев разумнее просто использовать солнечную энергию, а в ночное время брать энергию из сети.
  4. Задіюється багато місця. Чим більше електроенергії, що ви хочете робити, тим більше сонячних панелей вам знадобиться. Сонячні фотоелектричні панелі вимагають багато місця, а деякі даху недостатньо великі, щоб вмістити то кількість сонячних панелей, яке ви б хотіли.

Після вивчення даної статті у вас не повинно бути сумнівів встановлювати Вам сонячну електростанцію чи ні. Але в будь-якому випадку, Ви завжди можете отримати консультацію і замовити розрахунок СЕС у наших фахівців за телефоном:

📱 +38(050) 108 40 90

📱 +38(098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner