20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Автономне вуличне освітлення на сонячній батареї

Автономне вуличне освітлення на сонячній батареї

Автономне вуличне освітлення на сонячній батареї

У всьому світі набирає популярність використання енергозберігаючих світлодіодних ламп, що працюють на сонячній енергії, замість застарілих вуличних ліхтарів, які споживають енергію.

Системи освітлення на сонячній батареї забезпечують безпечне, стабільне, чисте та зелене рішення для освітлення площ, парків, житлових районів, громадських місць і вулиць.

Ми можемо запропонувати повністю інтегровані рішення, що складаються з:

1) Сонячної фотоелектричної панелі - це компонент, що виробляє енергію, відповідає за збір сонячної енергії і перетворення її в корисну форму електрики.

2) Акумуляторної батареї - призначена для подачі енергії в систему освітлення, Ємність батареї повинна бути досить великою, щоб зберігати достатньо енергії для роботи в нічний час і в похмурі дні.

3) Контролера заряду - регулює проходження електричного струму до батареї, запобігає надмірної зарядки/розрядки або перенапруження, які можуть знизити продуктивність або термін служби батареї.

4) LED світильника. Кожен прилад оснащений лампами з високим індексом передачі кольору, щоб висвітлювати об'єкти і території природно і ясним світлом.

Пропоновані нами системи вуличного освітлення виробляють власну енергію, повністю відключені від мережі, витримують різні суворі погодні умови і працюють без нанесення шкоди для навколишнього середовища. Світильники економічні, прості в установці, не вимагають щомісячної плати за використання електроенергії.

Ключем надійної системи світлодіодного освітлення на сонячних батареях є гарантія якості кожного компонента. Сонячна світлодіодна система освітлення - це більше, ніж просто сума її частин: вона вимагає безшовної системної інтеграції і конфігурації для забезпечення необхідних функціональних можливостей і продуктивності. Компанія «Солар Лаб» пропонує надзвичайно зручний і оптимізований варіант, який об'єднує всі основні компоненти вуличного освітлення на сонячній енергії в єдине ціле. Ми твердо впевнені, що поєднання сонячної системи з високоефективними світлодіодними світильниками - це майбутнє зовнішнього освітлення у всьому світі!

Для замовлення:

📍 м. Херсон, Миколаївське шосе, 5 км.

📱 +38 (050) 108 40 90 (Viber, Telegram, WhatsApp)

📱 +38 (098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner