20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

FRONIUS GEN24 PLUS СЕРЕД НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИХ ІНВЕРТОРІВ У СВІТІ

FRONIUS GEN24 PLUS СЕРЕД НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИХ ІНВЕРТОРІВ У СВІТІ

Компанія Fronius витратила рік на аналіз життєвого циклу інвертора GEN24 Plus разом із зовнішнім експертом з питань сталого розвитку. Вищі оцінки присуджувалися на всіх етапах життєвого циклу продукту, від закупівлі і виробництва до використання і навіть утилізації, коли термін служби інвертора підійшов до кінця. Оцінка життєвого циклу була перевірена і сертифікована відомим інститутом Фраунгофера, а це означає, що Fronius GEN24 Plus пройшов першу в світі оцінку життєвого циклу, підтверджену незалежним інститутом.

Відділ досліджень і розробок Fronius спільно з аналітиком з питань сталого розвитку Харальдом Пільца розробили і протестували різні сценарії роботи інвертора протягом року.

«У Fronius стійкість - це не просто кліше, це глибоко вкоренилося в нашій поведінці і мисленні. Ми інвестуємо роки в дослідження, щоб гарантувати, що наші продукти і рішення відповідають вимогам завтрашнього дня», - говорить Мартін Хакл, глобальний директор бізнес-підрозділу сонячної енергії, Fronius International GmbH. «Робота, заснована на фактах, і високий рівень прозорості утворюють основу для справжньої стійкості», - продовжує Хакл. «Участь в цьому дослідженні відкрило мені очі, навіть для мене як консультанта, оскільки в ході аналізу було вивчено ряд аспектів, які часто ігноруються в інших оцінках життєвого циклу», - говорить аудитор Карстен Шишці з Fraunhofer IZM.

Науково доведена стійкість

В ході аналізу життєвого циклу група експертів провела науковий аналіз всього життєвого циклу продукту GEN24 Plus. Під мікроскопом постало все, від сировини і компонентів до екологічності виробництва, транспортних маршрутів і тривалого терміну служби продукції, аж до можливості ремонту та вторинної переробки.

Термін окупності та екологічні переваги

Залежно від сценарію термін окупності CO2 становить від одного року до 3,7 років. Екологічні переваги в 26 разів перевищують витрати енергії, необхідні для виробництва і експлуатації інвертора, а також повторного використання та утилізації відходів і супутніх матеріалів. «Кількість зекономлених викидів CO2 перевищує вироблену кількість до такої міри, на яку можуть претендувати лише далеко не всі електронні продукти. Основна увага приділяється стійкості у всьому, від першого ескізу розробника до вибору матеріалів і постачальників, стійкого виробництва і програм інтелектуального обслуговування до кінця терміну служби, - з гордістю говорить Мартін Хакл. Інвертор GEN24 Plus економить до 16 932 кг CO2 протягом гіпотетичного терміну служби в 20 років. Це еквівалентно дев'яти рейсам з Мюнхена в Нью-Йорк.

Ремонтопридатність і переробка

Fronius вважає, що використання перероблених матеріалів і ремонтопридатність продукції особливо важливі для збереження обмежених ресурсів нашої планети. Замінені або несправні інвертори ремонтуються в сервісних центрах компанії.

«Всі процеси ремонту, змодельовані в оцінці життєвого циклу, приносять більше екологічних переваг, ніж передчасна заміна всього інвертора», - пояснює Девід Шёнмайр, керівник проекту з досліджень і розробок, Fronius International GmbH.

Інвертори GEN24 Plus спроектовані таким чином, щоб їх можна було розібрати на частини всього за 5,5 хвилин. «Розбирання і переробка алюмінієвого радіатора, настінного кронштейна, кришки ЕМС і пластикового корпусу дають переваги», - пояснює Шенмайр. Абсолютно унікальне те, що все інвертори Fronius можуть бути відремонтовані безпосередньо на місці силами навчених системних партнерів Fronius. Ще одна величезна перевага для стійкості - це перероблене вміст алюмінієвого радіатора; В інверторах Fronius GEN24 Plus тут використовується 100-відсотковий перероблений алюміній.

Fronius подає приклад

Крім ціни і продуктивності, вплив продукту на навколишнє середовище стає все більш важливим фактором при прийнятті рішення про покупку. Однак європейські правила і директиви щодо оцінки життєвого циклу тільки зароджуються. Хоча ці вимоги в даний час не є обов'язковими, ми вирішили провести оцінку стійкості нашої продукції. Ми щасливі подавати приклад, щоб втілити в життя наше бачення 24 годин сонця », - пояснює Хакл.

«Ми дуже пишаємося результатами оцінки життєвого циклу GEN24 Plus», - пояснює Шенмайр.

«Але ми як і раніше хочемо робити більше, тому ми запустили програму« Сталий розвиток »з метою просування сталої економіки замкнутого циклу, заснованої на фактичних даних».

В даний час планується оцінка життєвого циклу інших продуктів Fronius, результати якої використовуються для розробки і оптимізації продуктів і послуг.

Джерело: https://www.fronius.com/en/solar-energy/about-us/press/fronius-gen24-plus-is-among-the-worlds-most-sustainable-inverters-29042021?utm_source=mailworx&utm_medium=email&utm_content=gen24+button+lca&utm_campaign=%5Bse%5D+ua+-+all+-+fronius+friday+nl+-+quiz+winners+announcement+-+created%3A+20210525+-+sent%3A+20210526&utm_term=n%2Fa

Купити інвертор Fronius у офіційного представника за найкращою ціною: тел. +308501084090

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner