20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Автономная сонячна електростанція

Автономная сонячна електростанція

Сонячна енергія відноситься до поновлюваних джерел енергії і має значний потенціал для використання. Сонячні електростанції можуть використовуватися як додаткові джерела живлення, які працюють спільно з зовнішніми мережами електропостачання або повністю автономні. Автономна СЕС - незалежна система електропостачання, що забезпечує електропостачанням територій, віддалених від ліній електропередач. Вона складається з таких основних компонентів: сонячні панелі, акумулятори, контролер заряду, інвертор і споживачі електричної енергії.

Сонячні модулі - є одним з основних елементів сонячної електростанції, вони представляють собою фотоелектричний генератор струму, який використовує ефект перетворення променевої енергії в електричну. Продуктивність сонячного модуля залежить від його площі, інтенсивності сонячного випромінювання в певній місцевості і кута падіння сонячних променів на поверхню модуля.

Інвертори - це напівпровідникові електронні пристрої, які перетворюють постійний струм, вироблений сонячними модулями, в змінний. Потужність інвертора підбирають за сумарною електричної потужності одночасно підключених електроприладів.

Всі автономні системи сонячного електропостачання обов'язково повинні містити акумуляторні батареї. Енергію від акумуляторів використовують при недостатньої сонячної радіації або в разі перевищення споживання електричної енергії над генерацією сонячних модулів. Доцільно використовувати герметичні свинцево-кислотні акумулятори, які мають високу ефективність і електричні характеристики, значний термін служби і не вимагають обслуговування. Термін служби акумуляторних батарей залежить від глибини розряду, який повинен бути не більше 50-60%.

Основне призначення контролера - захист акумуляторів від перезарядки. Крім того, контролер забезпечує надійну роботу всієї системи, захищаючи її від перевантаження, статичних напруг і коротких замикань.

Використання сонячної електростанції автономного типу найдоцільніше в наступних випадках:

1) в вашому районі немає централізованої мережі електропостачання або для підключення до неї потрібно прокладка нових ліній.

2) ви вважаєте, що незалежність від електромережі має вирішальне значення, в зв'язку з частими аварійними відключеннями.

3) ви турбуєтеся про навколишнє середовище і вважаєте її забруднення серйозною екологічною проблемою. Тому готові внести свій вклад в очищення навколишнього середовища від забруднення парникових газів, основним джерелом якого є традиційна енергетика.

Сонячна електростанція незамінна там, де є необхідність в надійному джерелі електроенергії стабільної якості! Кожна автономна система прораховується і проектується нашими фахівцями індивідуально, залежно від передбачуваного місця розташування станції і рівня енергоспоживання.

Замовити автономну станцію ви можете за адресою:
м Херсон, Миколаївське шосе, 5 км.

Або телефонуйте:

+38 (050) 108 40 90
+38 (098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner