20 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380501084090
+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Як підприємству скоротити витрати на електроенергію?

Як підприємству скоротити витрати на електроенергію?

Комерційним підприємствам, які щодня витрачають величезну кількість електроенергії, ми рекомендуємо встановлювати сонячну електростанцію під власне споживання. Фотогальванічна система буде найкращим чином відповідати умовам навантаження підприємства і дозволить скоротити або повністю відмовитися від покупки електроенергії з зовнішньої мережі. Дана станція не вимагає оформлення «зеленого» тарифу і акумуляторних батарей, встановлюватися може як на даху вашого підприємства, так і на землі.

Вся система повинна бути здатна обробляти частину або всі потреби в енергії і, отже, при установці такої електростанції необхідно враховувати рівень енергоспоживання компанії. Якщо сонячної енергії буде недостатньо, електроенергія буде братися з мережі. А в разі, якщо згенерувала електроенергія буде в надлишку, тоді за допомогою пристрою контролю і підрахунку електроенергії Smart Meter її вироблення буде запобігати і обмежуватися від попадання в загальну мережу.

Сонячна енергія - одна з найбільш доступних і простих джерел енергії, тому сонячна електростанція під власне споживання приносить вашій компанії безліч переваг:

  1. скорочуєте споживання дорогої електроенергії та забезпечує значну економію на майбутні підвищення тарифів;
  2. сонячна електростанція не забруднює навколишнє середовище, а значить є екологічно безпечною;
  3. низькі витрати на експлуатацію та технічне обслуговування
  4. невичерпність сонячної енергії;
  5. довгий термін служби і висока рентабельність системи;
  6. енергетична незалежність компанії.

 

Компанія «СОЛАР ЛАБ» виконує всі роботи під ключ, аж до введення сонячної електростанції в експлуатацію і подальшого контролю її роботи.

Зв'яжіться з нами та інженери нашої компанії, після детального вивчення даних, розроблять проект сонячної електростанції для власного споживання з урахуванням рівня і режиму споживання, також будуть враховані всі побажання і особливості вашого об'єкта. Ми запропонуємо оптимальне технічне рішення з урахуванням завдань майбутньої фотоелектричної станції, основних показників завантаження підприємства, місця розміщення модулів і т. д.

 

📍м. Херсон, Миколаївське шосе, 5 км.

Або телефонуйте:

📱 +38 (050) 108 40 90

📱 +38 (098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner