20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

ТРЕКЕРНІ СИСТЕМИ

ТРЕКЕРНІ СИСТЕМИ

Сонячна фотоелектрична система - інженерний об'єкт, призначений для вироблення електроенергії шляхом прямого перетворення сонячної енергії, це використання безкоштовної відновлюваної енергії, практично доступною в необмеженій кількості. Виробники постійно покращують свої сонячні панелі, щоб забезпечити більш високий вихід енергії на одиницю, ніж попередні і конкуруючі моделі. Ще один перевірений спосіб збільшення продуктивності системи - використання сонячних трекерів, які, на відміну від наземних систем з фіксованим нахилом, змушують сонячні панелі слідувати за сонцем протягом дня. Таке сонячне рішення в даний час є найбільш передовою технологією для монтажу панелей, і все більше число комерційних підприємств і домовласників використовують її переваги.

Існують два типи систем стеження за сонцем: одновісні і двовісні.

- одновісний трекер переміщує панелі по одній осі руху, зазвичай вирівняється, як північ і південь. Ці налаштування дозволяють панелям рухатися по дузі зі сходу на захід і відстежувати схід і захід сонця.

- двовісний трекер дозволяє панелям переміщатися по двох осях, вирівняним як північ-південь, так і схід-захід. Цей тип системи призначений для максимального збільшення збору сонячної енергії протягом року. Може відстежувати сезонні зміни висоти сонця на додаток до нормального денного руху.

Найбільшою перевагою системи стеження за сонячними променями є те, що вона дозволяє збільшити виробництво електроенергії. Як правило, система сонячних батарей з встановленим одноосьовим сонячним трекером дає приріст продуктивності від 25 до 35 відсотків. Двовісний трекер, в свою чергу, збільшує продуктивність ще на 5-10%. Регіон, в якому встановлена система, може також додатково поліпшити продуктивність.

Двовісні і одновісні сонячні трекери обладнані комбінованою системою управління з комплексним датчиком сонячної іррадіації. В системі управління також реалізована функція цілодобового моніторингу за функціональним станом трекера. Інформація про технічний стан трекера передається системою управління на виділений сервер автоматично по GPRS-каналу і відображається в особистому кабінеті. Отже, 24 години на добу власник сонячного трекера може відстежувати його роботу віддалено, де б не перебував.

На пропоновану систему дається гарантія:

-10 років на сталеві і алюмінієві конструкції

-2 роки на активну систему управління і електромеханічне обладнання

 

Компанія «Solar Lab» накопичив великий досвід в розробці та виконанні повного циклу будівельно-монтажних робіт сонячних електростанцій. Зв'яжіться з нами, і ми підготуємо індивідуальний проект сонячної електростанції в найкоротші терміни!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner