20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Продуктивність сонячних панелей в похмурі дні

Продуктивність сонячних панелей в похмурі дні

Зараз одним з найбільш значущих напрямів в енергетиці є сонячна енергія. Це не тільки безкоштовне джерело енергії для дому/бізнесу, а й ще екологічно чистим, ось чому з кожним роком все більше і більше людей інвестують саме в сонячні батареї. Зміна сезону і настання холодів дає привід зацікавитися питанням: наскільки сильно впливає низька температура навколишнього середовища на роботу електростанції в цілому?

Фотоелектричні сонячні панелі можуть використовувати як пряме, так і непряме сонячне світло для вироблення електроенергії. Це означає, що вони можуть бути продуктивними навіть при похмурій погоді. Звичайно, в похмурі дні, коли світла не так багато, сонячні системи менш ефективні і це природньо, адже на панелі припадає менше сонячних променів. Але важливо розуміти, що панелі не перестають працювати, а виробляють енергію далі, просто трохи знижується вироблення в залежності від щільності хмари. Якщо ви дійсно хочете зрозуміти, скільки енергії можуть виробляти сонячні панелі в залежності від температури на вулиці, перевірте температурний коефіцієнт в паспорті виробника обраних сонячних панелей. Температурний коефіцієнт показує, у відсотках на градус Цельсія, скільки енергії втратить сонячна панель при зміні температури на 1 градус вище або нижче.

Цікавим є факт, що найчастіше морозна погода є ідеальною для сонячних панелей. У деяких випадках, частка виробітку за годину взимку перевищує вироблення в літній період, за рахунок того, що взимку панелі не перегріваються, а снігові замети надають додатковий ефект, який досягається за рахунок відображень.

Сонячні панелі - відмінний пристрій для здобуття енергетичної незалежності, і ніколи не варто думати за «погану» погоду, адже ви весь час будете користуватися безкоштовною електрикою!

 

Команда фахівців "SOLAR LAB" проведе для вас всі необхідні розрахунки, підбере оптимальне обладнання, здійснить установку всього комплексу, установлення та роботу. Ви отримаєте готове рішення за вигідною ціною!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner