20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Портативна зарядна станція EcoFlow

Портативна зарядна станція EcoFlow

Якщо вам потрібно, щоб ваші електронні пристрої працювали в поході або вам потрібне аварійне джерело живлення вдома, розгляньте варіанти зарядних станцій від компанії EcoFlow.

Місія EcoFlow, як виробника першої в галузі, розумної та потужної мобільної енергетичної продукції полягає у використанні нових технологій для сприяння інтеграції та підвищення рівня життя в тих регіонах світу, де нестача електроенергії гальмує економічне зростання та розвиток.

EcoFlow проектує, розробляє та виробляє екологічно чисті та доступні портативні електростанції для особистого та професійного використання. Поєднує в собі провідні в галузі дослідження та знання для створення інноваційних продуктів, що відрізняються передовим дизайном, інтелектом та потужністю. Ecoflow відноситься до нового покоління портативних електростанцій, унікальні функції та інноваційний дизайн забезпечують ще більшу простоту використання. Переваги зарядних станцій EcoFlow:

• Технологія X-Stream, завдяки якій здійснюється найшвидша зарядка портативних електростанцій у світі, за одну годину заряджає від 0 до 80%. Таким чином, портативні електростанції Ecoflow з технологією X-stream заряджаються до 5 разів швидше ніж будь-які інші портативні електростанції, представлені на ринку. На додаток до швидкої зарядки через адаптер, електростанція також має вдосконалений вхід для сонячних батарей. Поєднавши зарядну станцію із сонячною панеллю, ви створюєте потужну, самодостатню енергетичну систему. Вбудований контролер заряду MPPT (Maximum Power Point Tracker) забезпечує найефективніший процес заряджання.

• Технологія X-Boost – за допомогою якої зарядна станція може живити потужні пристрої та одночасно заряджати велику кількість приладів.

• Розширювана потужність: параметри потужності, що настроюються для будь-якої ситуації. Паралельне підключення додаткової батареї доступне для пристроїв серії RIVER, RIVER Pro, DELTA Max, DELTA Pro.

Портативні електростанції Серія EcoFlow RIVER чудове рішення для відпочинку на природі: Ємність: 210-1440Вт. Вихід змінного струму: 300-600Вт.

Серія EcoFlow DELTA станції ємністю 882Втч-25кВтч; Вихід змінного струму 1400-7200 Вт - таке можна використовувати вже для невеликого дачного будинку, майстерні, квартири та ін.

 

У кожну зарядну станцію вбудовано безпечний та розумний акумулятор. Інтелектуальна система керування батареями (BMS) контролює та регулює напругу, струм та температуру в режимі реального часу, щоб забезпечити максимально безпечну роботу батареї. А покращені внутрішні та зовнішні конструкції пропонують кілька рівнів захисту.

І звичайно ж, ви можете керувати батареями з телефону, планшета, ноутбука. Завдяки додатку EcoFlow у вас під рукою буде наступне: інформація про стан зарядної станції, панель керування X-boost та параметри заряджання. River має функцію Wi-Fi, за допомогою якої можна легко керувати Ecoflow віддалено через Wi-Fi роутер.

Лінійки продуктів EcoFlow – електростанції серій DELTA та RIVER – працюють безшумно, заряджаються відновлюваною сонячною енергією, підходять для подорожей, роботи та резервного живлення будинку. Як виробник перших у галузі, розумних та потужних мобільних енергетичних пристроїв, EcoFlow прагне використовувати нові технології для підвищення рівня життя, де б ви не знаходилися!

Для консультації та замовлення:

📍м. Херсон, Миколаївське шосе, 5 км
📱 +38(050) 108 40 90 (Viber, Telegram, WhatsApp)
📱 +38(098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner