20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Окупність сонячної електростанції 3 роки, чи дійсно це так?

Окупність сонячної електростанції 3 роки, чи  дійсно це так?

Підвищення тарифів на комунальні послуги стає серйозною проблемою для більшості підприємців і компаній, адже це безпосередньо впливає на собівартість його продукції та рентабельність підприємства. Якщо ви хочете встановити ціну на електроенергію на одному рівні і вберегти себе від коливань, то вам знадобиться сонячна електростанція під власне споживання. Комерційні сонячні електростанції підходять для торгових центрів, складів, офісів, магазинів і виробничих приміщень з великим вільним простором на даху або поблизу об'єкта, підходить практично для будь-якого бізнесу, в особливості тих, хто працює в класичному режимі дня (з 8:00 до 18:00). При правильному розрахунку потужності СЕС та монтажі обладнання, можна не тільки знизити витрати на оплату електроенергії, але й знизити собівартість реалізованої вами продукції, збільшити виручку та стати більш конкурентоспроможним.

Потужність такої електростанції встановлюється виключно під потреби підприємства. Тому при розробці проекту СЕС потрібно зробити поглиблений аналіз енергоспоживання підприємства в працюючому режимі.

Принцип роботи СЕС такий: сонячне світло потрапляє на сонячні панелі. Енергія світла перетворюється на струм під дією електричних полів, інвертор свого часу забезпечує трансформацію постійного струму в змінний. Якщо сонячної енергії буде недостатньо, електроенергія буде братися з місцевої мережі, а у випадку, якщо згенерована електроенергія буде в надлишку, тоді за допомогою пристрою контролю та підрахунку електроенергії Smart Meter її вироблення обмежуватиметься від попадання в загальну мережу.

Основними складовими СЕС є:

  • Сонячні панелі;
  • Інвертор;
  • Розумний лічильник SmartMeter;
  • Система кріплення;
  • Група захисту

 

Тож візьмемо реальний приклад підприємства, яке знаходиться в місті Херсон.
Встановлена потужність станції 55200Вт. Вартість – 635,87$/кВт.Річна генерація СЕС під власне споживання 61910 кВт*год. Графік прогнозованої роботи ви можете побачити нижче:


 

Тариф на електроенергію для підприємства становить 0,174$/кВт*год, у результаті чого підприємство буде зменшувати витрати на електроенергії на 10772$ щорічно. А окупність сонячної станції настане вже за 3,3 роки.

Фактори, що впливають на окупність СЕС: потужність станції, кут нахилу сонячних панелей, географічне розташування, орієнтація місця встановлення, тип обладнання і т. д.. А при збільшенні тарифу на електроенергію термін окупності буде зменшуватися!

Так, перехід на сонячну енергію – серйозний крок. Але власники бізнесу повинні усвідомлювати, що сонячна електроенергетична система є ключовим стратегічним рішенням, що гарантує солідну фінансову віддачу на довгі роки!

 

Для прорахунку проекту звертайтесь:
📍 Офіс SOLAR LAB: м. Херсон, Миколаївське шосе, 5 км
📱 +38(050) 108 40 90 (Viber, Telegram, WhatsApp)
📱 +38(098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner