20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Сонячні електростанції SolarLab
+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Інвертори

Солар Лаб пропонує широкий спектр інверторів для сонячних панелей. У нас ви можете купити інвертори за найкращими цінами, отримати кращі гарантії і швидку доставку.
Фотоелектричні інвертори перетворять постійний струм сонячних панелей в змінний. Вони прості в установці.
Наші фотоелектричні інвертори поставляються з настінними кронштейнами, роз'ємами змінного струму для підключення до вашого дому і вимикачем для безпечного обслуговування вашої фотоелектричної системи.

Ви можете замовити безкоштовний розрахунок сонячної електростанції для Вашого об'єкту і отримати інформацію про повну вартість реалізації проекту відправивши запит на електронну пошту: office@solarlab.com.ua або за телефоном +380501084090

Альтернативні джерела енергії дозволяють істотно здешевити енергопостачання об'єктів. Один з таких джерел, сонячна батарея, виробляє постійний струм напругою 12, 24 і 48 Ст.

Побутові електроприлади, встановлені в житлових і виробничих будівлях, розраховані на підключення до мереж змінного струму. Тому, щоб отримати струм в прийнятному варіанті, разом з установкою сонячних батарей буде потрібно установка додаткового обладнання – інвертора.

Головне призначення будь-якого виду інвертора для сонячних батарей – перетворення постійного електроструму, що виробляється сонячними панелями, в змінний струм напругою 220 В. Дану електроенергію вже можна застосовувати для живлення електропобутових приладів.

Таким чином, інвертор є обов'язковим елементом для сонячних батарей, без якого їх установка недоцільна.

Купити інвертор з доставкою по Україні можна розмістивши замовлення на сайті або по телефону +380501084090

Працюємо з такими брендами інверторів: ABB, Fronius, FSP Xpert Solar, Goodwe, Growatt, Huawei, Kaco, Kostal, KStar, PrimeVolt, SMA, SolarEdge, Solis, Victron Energy, Zeversolar та ін.

Автономні інвертори

Локальні види інверторів для сонячних батарей, що встановлюються в системах сонячного енергозабезпечення, перетворять постійний струм в змінний з використанням акумуляторів. В даному випадку інвертор перетворює струм від акумулятора, заряжающегося сонячною енергією.

Даний вид пристроїв використовують для облаштування автономного безперебійного електропостачання, що забезпечує стабільну подачу електроенергії незалежно від роботи центральних комунікацій. Автономний інвертор випускають потужністю 100-8000 Вт.

Визначити апарат потрібної потужності можна за допомогою простого розрахунку. Для цього потрібно уточнити максимальну потужність електротехніки в одиницю часу і визначити сумарний показник всіх наявних приладів. У разі застосування автономного перетворювача необхідно враховувати піковий стрибок напруги.

Синхронні мережеві інвертори

Синхронные или сетевые виды инверторов для солнечных батарей устанавливают на объектах, где помимо солнечной энергии присутствует обычное энергопитание. В таких системах основная нагрузка идет на солнечные панели, а в случае недостаточной мощности подключают центральную электросеть.

Данный метод считается оптимальным вариантом. В силу резервной функции синхронные инверторы ломаются не часто и обеспечивают стабильность электроснабжения.

Комбинированные инверторы

Комбинированный инвертор предусматривает обе схемы подачи электричества и является идеальным во всех отношениях, кроме финансового. Стоимость преобразователя достаточно высокая, поэтому покупать его нерентабельно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner