20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Сонячні електростанції SolarLab
+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Кріплення сонячних батарей

Є два типи кріпильних конструкцій для сонячних електростанцій – статичні і динамічні. Статичні відрізняються незмінною орієнтацією і кутом нахилу сонячних батарей. Використовуючи статичні системи кріплення сонячних панелей, панелі потрібно встановлювати так, щоб вони були максимально висвітлені в перебігу дня. Оптимальним напрямком буде південне, південно-східне, південно-західний напрямок. Оптимальний кут нахилу для сонячних батарей – 20-40 градусів.

Ми підбираємо типові рішення, які максимально адаптовані під вимоги замовника. Системи кріплення ФЕМ, які надає наша компанія, включає як статичні, так і динамічні конструкції, розташовувані на землі, дахах і спорудах будь-якого типу.

Підставою для всіх конструкцій є сталеві полегшені гнуті профілі, які виробляються з високоякісної рулонної сталі в комбінації з алюмінієвими профілями різного перерізу.

В каталозі інтернет-магазину solarlab.prom.ua ви знайдете всі необхідні елементи кріплень фотоелектричних модулів, а саме:

Профілі для фотоелектричних модулів (поздовжні балки, середні балки тощо). Через-модульні і внутрішні притиски для кріплення сонячних батарей до профілю.
Кінцеві притиски для закріплення ФЕМ товщиною 35-50 мм Куточки для кріплення батарей до бітумної черепиці.
Об'єднані гвинти-шурупи. Геошурупы для наземних конструкцій.
Підкладні та перехідні пластини. З'єднувальні елементи та ущільнювачі.

Якісний кріплення дозволяє забезпечити надійну фіксацію елементів інженерної споруди, а значить тривалу і безперебійну роботу СЕС, звівши до мінімуму необхідність технічного обслуговування системи.

З нами Ви зможете швидко і вигідно придбати все, що необхідно для установки і запуску в роботу сонячних систем, замовити розрахунок проекту сонячної електростанції для Вашого об'єкту і отримати інформацію про повну вартість реалізації проекту відправивши запит на електронну пошту: office@solarlab.com.ua або за телефоном +380501084090

Статичні системи кріплення ФЕМ досить прості в установці, тому часто їхні власники монтують системи самостійно, при цьому важливо забезпечити якісне і надійне кріплення для сонячних фотоелектричних модулів, оскільки ціна їх досить висока.

Серед наших переваг можна виділити наступні:

  • Широкий вибір кріплень для ФЕМ.

  • Відмінну якість кріплення.

  • Можливість онлайн-замовлення і доставки товарів в будь-який регіон України.

  • Консультации по выбору элементов фотоэлектрических модулей, представленных в каталоге.

Если у вас возникли вопросы, касающиеся выбора конструкции СЭС или монтажа, чтобы получить подробные ответы на них, вам достаточно связаться любым удобным способом с нашими специалистами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner