20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Сонячні електростанції SolarLab
+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Сонячний трекер

Ще один перевірений спосіб збільшити продуктивність системи - використання сонячних трекерів, які, на відміну від систем з фіксованим нахилом, дозволяють сонячним батареям слідувати по шляху сонця протягом дня!

Існує два типи сонячних систем стеження: одноосьові і двовісні.

  • одновісний трекер переміщує ваші панелі на одну вісь руху, зазвичай вирівняну по північ і південь. Ці налаштування дозволяють вашим панелям повертатися зі сходу на захід і відстежувати сонце, коли воно піднімається і сідає.
  • двовісний трекер дозволяє панелям переміщатися по двох осях, вирівняним як північ-південь, так і схід-захід. Цей тип системи призначений для максимального збору сонячної енергії протягом року. Він може відслідковувати сезонні коливання висоти сонця на додаток до звичайного щоденного руху.

Комбінована система управління трекера забезпечує надійний захист від вітрового і снігового навантаження завдяки інтегрованим в неї датчикам вітру і снігу.

Як правило, система сонячних панелей з встановленим одноосным сонячним трекером демонструє приріст продуктивності від 25 до 35% в той час, як двовісний трекер підвищує продуктивність ще на 5-10%!

Є бажання встановити сонячний трекер? Телефонуйте за телефонами:
📱 +38(050) 108 40 90
📱 +38(098) 008 40 90

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner