Сонячні панелі KNESS SNRG-FR72-MONOPERC-5BB – серія високопродуктивних модулів українського виробництва. Панелі забезпечують найкраще рішення по співвідношенню ціни і якості. Виготовлені на базі монокристалів з використанням PERC технології модулі, є відмінним рішенням для мережевих/ автономних домашніх і комерційних сонячних електростанцій! Технологія PERC підвищує ефективність за рахунок додавання спеціального діелектричного шару на задню частину панелі традиційного сонячного елемента, що забезпечує декілька переваг для виробництва елемента.

 

Переваги панелей KNESS:

  • Стійкі до корозії під впливом сольових розчинів, стійкі до корозії аміаку;
  • Пожежна безпека – згідно IEC 61215;
  • Висока продуктивність, навіть при низькій освітленості;
  • Триступеневий контроль якості;
  • Подвійні 100% електролюмінесцентні тести на фінальному етапі перевірки модулів мінімізує рівень можливих пошкоджень;
  • Перевірено та сертифіковано згідно новітньому стандарту IEC:

IEC61730-1: 2016 IEC61215-1: 2016

IEC61730-2: 2016 IEC61215-2: 2016

  • +5% надбавка до «зеленим» тарифом (за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва);
  • ККД модуля не менш 19,1%
  • Гарантія 10 років на матеріал виробу і працездатність модуля і 25 років на збереження значення вихідної потужності.

 

Пройшовши ряд інноваційних розробок, панелі KNESS вийшли на міжнародний рівень, що дозволило компанії конкурувати зі світовими виробниками!

При виборі сонячних батарей для будинку або дачі важливо враховувати потужність пристроїв. Так як сонячні батареї для приватного будинку монтуються на даху, значення має вага і розміри панелей, загальна площа і тип покрівлі.

Вибір і монтаж сонячної батареї для дому

Кремнієві фотоелектричні панелі для дому, дачі або комерційної електростанції є самими популярними (86%) на ринку. Вони діляться на полікристалічні і монокристалічні. Виготовлення батарей полікристалічного типу вимагає менших витрат, тому вони дешевші. Але монокристалічні панелі ефективніше – їх ефективність вища на 5-7%.

З нашими фахівцями ви зможете вибрати якісні фотомодулі з високим ККД, тривалим терміном служби і мінімальним температурним коефіцієнтом.

Купить украинские солнечные батареи KNESS SNRG-FR72-MONOPERC-5BB мощностью 340-385 Вт вы можете оставив заявку на нашем сайте, в нашем интернет-магазине  или  по адресу: г. Херсон, Николаевское шоссе, 5 км.

Или звоните по телефону:

+38(050) 108 40 90

+38(098) 008 40 90