20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Екологічно чистий водний транспорт можливий з Panasonic HIT і Victron Energy

Екологічно чистий водний транспорт можливий з Panasonic HIT і Victron Energy

Фотоелектричні модулі Panasonic HIT, Електричний мотор Epropulsion Navy 3.0, Контролер заряду сонячних батарей Victron SmartSolar

Фотоелектричні модулі Panasonic HIT

мають рекордні показники ККД серед серійно випускаються моделей. Це продукція найвищої якості з 15-річною гарантією на конструкцію і 25-річної гарантей на збереження 80% від номінальної потужності.

Видатна ефективність модулів Панасонік досягається завдяки запатентованій технології HIT® — Heterojunction with Intrinsic Thin layer (гетеропереход з внутрішнім тонким шаром). Традиційний шар монокристалічного кремнію оточений з двох сторін над-тонкими шарами аморфного кремнію, що знижує втрати енергії на межах комірки, особливо при високих температурах.

Продуктова гарантія на більшість сонячних модулів, представлених на ринку, становить 10 років, але компанія Panasonic дає 15-річну гарантію на конструкцію своїх модулів. Також з 1 січня 2017 року Panasonic пропонує розширену до 25 років продуктову гарантію на сонячні модулі HIT в конкретних установках. Для оформлення розширеної гарантії на вашу інсталяцію необхідно оформити заявку на сайті panasonic-solar.

Зарядний пристрій на сонячних батареях збирає енергію від сонячних панелей і зберігає її в батареях. Використовуючи останню і швидку технологію, SmartSolar максимізує ефективність роботи з сонячною енергією, забезпечуючи інтелектуальний заряд за максимально короткий час. SmartSolar підтримує гарний стан батарей, збільшуючи їх термін служби.

Контролер заряду SmartSolar зарядить навіть сильно розряджену батарею. Він може працювати з низьким напругою батареї до 0 вольт, за умови, що елементи не будуть постійно сульфатироваться або пошкоджуватися іншим способом.

Головні характеристики всіх моделей

Ультра-швидкий відстеження пікових потужностей (MPPT).

Покращене відстеження пікових потужностей в умовах часткової затененности.

Висока ефективність перетворення.

Природне конвекційне охолодження.

Автоматичне розпізнавання напруги батареї.

Гнучкий алгоритм заряду.

Захист від перегріву і зниження потужності в умовах високої температури.

Варіанти номіналу:

Підходить для різних напруг батарей.

Большинство моделей подключаются к батареям на 12, 24 и 48 В, некоторые подключаются только к батареям на 12 и 24 В или только к батареям на 48 В.

Номинальные токи зарядки от 10 А и до 100 А.

Максимальное напряжение Voc сети PV варьируется в диапазоне от 75 до 250 В.

Несколько зарядных устройств могут использоваться параллельно, для больших систем мы рекомендуем использовать модели с коммуникационным портом VE.Can.

Опции PV-подключений:

TR - одна положительная и одна отрицательная винтовые клеммы.

MC4 - 3 пары параллельных разъемов MC4.Опции Bluetooth:

Модели SmartSolar имеют Bluetooth.

Моделі BlueSolar не мають Bluetooth.

Вони можуть бути модифіковані з додаванням Bluetooth-функціональності, за допомогою приставкі VE.Direct Bluetooth Smart.

Перевага: продукт не доступний по Bluetooth, поки приставка не підключена. Зверніть увагу, що на моделях SmartSolar Bluetooth можна відключити.

Опції відображення:

Додаток VictronConnect. Підключається через Bluetooth ічерез інтерфейс VE.Direct - USB

Пристрій MPPT Control. Підключається до всіх моделей через кабель VE.Direct.

Дисплей SmartSolar Control. Вставляється прямо в корпус великих моделей.

Пристрій GX

VRM портал (требуется устройство мониторинга GX)Коммуникационные порты:

VE.Direct - все модели.

VE.Direct и VE.Can - некоторые модели. VE.Can особенно подходит для систем с несколькими солнечными зарядными устройствами.

Все устройства просто последовательно соединены друг с другом при помощи одного кабеля RJ45 между каждым устройством, а также между последним устройством в цепи и устройством мониторинга GX.

Електрический мотор Epropulsion Navy 3.0

Navy 3.0 готов к таким сложным задачам, как управление трехтонной лодкой. Он может делать все, что может 6-сильный бензиновый подвесной двигатель, но обеспечивает более быстрое ускорение. Диапазон - большая проблема для любой системы электропривода. Мы раздвигаем границы диапазона от конструкции пропеллера, интеллектуального управления батареями, большой емкости батареи в компактном размере, CFD корпуса двигателя и многого другого. Аккумулятор ВМФ более чем выдающейся емкости. Он разработан специально для нашей серии Navy, и способен разряжать максимальный ток в течение нескольких часов. Він добре виглядає і працює навіть краще. Navy 3.0 - це не підвісний електродвигун. Вам ніколи не доведеться турбуватися про його ремонті чи обслуговуванні. Якість виготовлення настільки надійне, що ви можете розслабитися і насолоджуватися часом на воді!
Бензиновый подвесной мотор никогда не сможет конкурировать с электрическим подвесным мотором, и, что неудивительно, Navy 3.0 имеет лучший уровень шумоизоляции, чем другие электрические подвесные моторы. Вы можете поговорить и вас легко услышат. ePropulsion стремится предоставить экологичную систему привода лодок, помогая облегчить экологические проблемы, с которыми мы сталкиваемся сегодня.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner