20 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Сонячні електростанції SolarLab

+380 (50) 108-40-90
+380 (98) 008-40-90

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's відкрила першу у Великій Британії будівлю ресторану з нульовим викидом вуглецю.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's відкрила першу у Великій Британії будівлю ресторану з нульовим викидом вуглецю.

Побудований з натуральних або перероблених матеріалів живиться від вітряних турбін і сонячних батарей, ресторан знаходиться в Маркет-Дрейтон (Шропшир, Англія). Був спроектований так, щоб відповідати стандартам чистого нульового викиду як у будівництві, так і в повсякденній експлуатації: стіни ресторану утеплені шерстю овець, а не штучними матеріалами, облицювання зроблене з переробленого IT-обладнання та предметів домашнього побуту, вивіски зроблені з використаних кавових зерен McDonald's, що мережа описала як приклад своєї дії щодо впровадження «рішень для циркулярних відходів». На автостоянці було встановлено понад 1000 бордюрів із 182 перероблених пластикових пляшок. Електроенергія забезпечується двома вітряними турбінами та 92 квадратними метрами сонячних панелей, які разом виробляють 60 000 кіловат-годин енергії на рік.

Ми сподіваємось, що найближчим часом, слідуючи цьому прикладу, будуть з’являтися якомога більше будівель з нульовим викидом вуглецю для збереження нашої природи!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner